Referencje

Nie wiem czy to jeszcze lekarz czy to to już Magik. Jeżeli lekarz to jeden z najlepszych ortopedów w Polsce. Kolano nadawało się już tylko do wymiany, ale Doktor podjął się rekonstrukcji chrząstki wstawiając membranę na pograniczu możliwości jej wstawienia i uratował mi nogę. Teraz chodzę, biegam, jeżdżę na rowerze i pływam bez problemów.

Piotr S.

Lekarza poleciła sąsiadka która leczyła się wcześniej, skorzystałem z polecenia i się nie zawiodłem. Pan doktor wspaniały fachowiec, trafiłem do niego z blokadą kolana. Po konsultacji i wyczerpującym określeniu stanu mojego kolana oraz wyjaśnieniu mi wszystkich moich wątpliwości, uznałem że dobrze trafiłem. Dziś jestem po artroskopii którą wykonał Pan doktor, żadnego bólu i powikłań nie odczuwam. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Piotr

Doskonały dokładny konkretny fachowy innowacyjne rozwiązania dodatkowe badania i natychmiast wykonane procedury i zabiegi medyczne których od 4 miesięcy nie mogłam od innych ortopedów się dowiedzieć i nie było poprawy tylko ból i wydatki niemałe a tu konkretnie działania i zaplanowane zabiegi i udane leczenie.

Jola

Dr Grzegorz Jerzakowski przywrócił mi sprawność palców ręki wykonując kilka drobnych zabiegów w ambulatorium. I to wszystko! Inni lekarze sugerowali, że tylko operacja może mi pomóc. Dziękuję losowi, że trafiłem do tego lekarza, Panu doktorowi za otoczenie mnie opieką i sobie, że w pełni zaufałem jego praktyce. Dzięki temu odzyskałem zdrowie i komfort życia w 100%. Minęło już trochę czasu, więc pragnę gorąco polecić ten kontakt.

Jerzy A.

Dr Jerzakowski to jeden z najlepszych specjalistów, z jakimi miałam do czynienia, wspaniały lekarz, konkretny,rzeczowy, specjalista „z pierwszej półki” tak mogę określić bardzo mi pomógł, będę Pana doktora polecać swoim znajomym. Dziękuję Panu Doktorowi , kolano już nie boli.

Bożena

Bardzo dobry lekarz! Po pierwszej nieprawidłowej diagnozie innego ortopedy trafiłam w ręce Pana Grzegorza, który nie potraktował mnie z góry a sprawdzał pod każdym kątem co się dzieje z moim kolanem. Dobra diagnoza i sprawnie przeprowadzone leczenie postawiło mnie na nogi. Powiedział ze do wesela się zagoi – wesele za 2 miesiące a ja wiem że będę mogła na nim potańczyć 🙂 Więcej takich lekarzy!

Aleksandra